Jak to všechno začalo

Ahoj, vítám Vás na našich stránkách,

jmenuji se Ivana Holubová a jsem zakladatelkou firmy

U Holoubka. Jsem obyčejná holka ze Zlína a jsem mámou tří dětí (2012, 2013 a 2015). 

 

Začalo to roce 2012, kdy jsem byla poprvé těhotná, jsem dostala nápad, jak přispět do rodinného rozpočtu.

Nejprve jsem začala prodávat bazarové kousky a k tomu sem tam i nějaké zboží z dovozu - byl to mix obojího. Zájem byl od ostatních veliký a odezva skvělá. Mě to začínalo více a více bavit, naplňovat a přišla jsem na to, že toto je přesně to, co bych v životě chtěla dělat.

* SEN * - mít vlastní obchůdek, který se zajímá o pohádky, filmy, seriály a také hry. Ale zajímá se také o druhé, o rodiny a hlavně o dětskou radost. K tomu mě děsily předražené nabídky v konkurenčních obchodech.

 

 

Díky tomu, že jsem se stala mámou, jsem přišla na to, že pořídit dětem to, co si přejí, nebo to, co bych si pro ně přála já, není taková sranda. Dokázala jsem se vždy vcítit do pocitů rodičů každého dítěte. A tak se začal náš obchůdek rozrůstat. Právě pro rodinný, přátelský a chápající přístup. Domlouvala jsem se s maminkami na pozdější platbě či splátkách. Uložení zboží a počkání do výplaty nebo "mateřské". Také pomoc při výběru zboží či hledání nejvýhodnějších cen na trhu. Hledání zboží na přání.

 

Náš sortiment se začal rozrůstat. Během krátké chvilky šlo bazarové zboží naprosto stranou a začal boom v objednávkách ze zahraničí. Nebyla jsem ale spokojená s nabídkou, kvalitou a cenami. A tak jsem začala hledat a shánět lepší a lepší dodavatele. Na základě poptávky jsme rozšiřovali i nabídku. Od oblečení a hraček jsem se začali rozrůstat o párty věci, školní potřeby, cukrovinky, drogerii, stolní hry, sportovní potřeby a spoustu, spoustu dalšího.

V nabídce tak máme téměř vše a každý, kdo má rád nějaký seriál, film či pohádku, tak si u nás jistě přijde na své. A pokud ne, jsme tady pro Vás - nebojte se na nás obrátit a my uděláme maximum pro Vaši spokojenost.

 

Veškeré tyto služby jsme z počátku prováděli z domů. Jenže z bytu se postupně stávalo skladiště. Všude bylo všechno a prostor pro osobní věci ubýval, až nakonec nezbýval téměř žádný. Začali jsme řešit skladové prostory. Pronájem nějakého místa, kde bychom mohli vše uložit a oddělili tak rodinu a práci. Naskytly se nám úžasné prostory ve Zlíně na Jižních svazích (kde jsme do dnešního dne), kde bylo perfektní místo nejen pro sklady, ale dokonce i pro malinkatou prodejnu / výdejní místo objednávek.

A tak se to stalo! První malinkatá prodejnička se sklady. V té době se ke mně na plný úvazek přidal i můj úžasný manžel Martin, který mi do té doby pomáhal jen částečně, protože mezitím chodil i do jiného zaměstnání. Bez něj bych to nikdy nezvládla. Bylo to náročné období. Tři děti, nová prodejna. Vše jsme si dělali sami. Takže jsme malovali, vyráběli si na míru nábytek / vybavení prodejny… Najednou se objevily obrovské výdaje s tím spojené. Bylo toho hodně, ale nechtěli jsme to vzdát, přesně toto jsme chtěli dělat. Od srdce jsme se tomuto chtěli věnovat. A tak jsme bojovali. A jak se říká - "potili jsme krev".

Práce přibývalo, tak jsme se rozhodli pro první brigádníky a zaměstnance. Nic nebylo růžové. Naopak. Tím, že jsme si všechno dělali sami. Tím, že jsme se všechno učili sami, tak jsme to dělali tak, jak jsme v tu danou chvíli nejlépe mohli. A také tak, jak nám to čas i peníze umožnili. A u většiny věcí tak fungujeme do dnešního dne.

S láskou a od srdce děláme vše dle našeho nejlepšího uvážení. Bereme v potaz Vás zákazníky - Vaši zpětnou vazbu. A vše uzpůsobujeme tak, aby se nám dobře pracovalo a Vám dobře nakupovalo.

 

S postupem času jsme otevřeli větší prodejnu, která dokonce od ledna 2024 prochází novou rekonstrukcí, modernizací a zvětšením prostorů. Náš tým se ustálil a můžu říct, že konečně kolem sebe máme skvělý tým, kterému plně důvěřujeme. Je to tým, který je pracovitý, ochotný a přátelský. Je to tým, který je jako naše druhá rodina.

 

Děkuji našemu týmu, ale děkuji také Vám, zákazníkům, že tady pro Vás můžeme být.

Bez Vás by to nešlo!

 

Mimo nás Holubovi - Ivana & Martin - se můžete potkávat také s našimi děvčaty - Soňa, Jana, Klára a Bára.

Potkat se s námi můžete nejen na prodejně, ale při každé objednávce přes internet či dotazu na telefonu. S láskou pro Vás vše zabalíme, odešleme a vyřídíme to, co je potřeba. Za každým kouskem zboží, za každým kouskem práce, stojí i kousek z nás.

 

DĚKUJEME   

 

 KDE O NÁS MŮŽETE ČÍST / KDE NÁS MŮŽETE VIDĚT?

 

V letech 2013 - 2014 jsem psala články do časopisu "Miminko" o mateřství a o tom, jaké to je mít dvě děti narozené rok od sebe a zároveň pracovat / podnikat.

 

V roce 2021 jsem se stala náhradní maminkou a porodila miminko páru, který nemůže mít své děti.

Pokud Vás zajímá více, můžete si přečíst článek a poslechnout rozhovor >> NÁHRADNÍ MATEŘSTVÍ <<

 

V roce 2021 jsme vyhráli soutěž Tvář úspěchu od O2.

Bylo to ještě v období, kdy jsme měli malinkatý obchůdek a většinu si dělali sami. Od té doby jsme udělali neskutečně velké kroky a změny. Budeme rádi, když se za námi přijedete podívat. Na naší větší nabídku i lepší služby a veškeré pokroky. Je to teprve pár let, ale pokrok takový, jakoby uběhla už neskutečně dlouhá doba.

V rámci výhry od O2 se můžete podívat na >> VIDEOKLIP <<, který vznikl, nebo >> ČLÁNEK <<, který byl publikován v prosinci 2021 v novinách Mladá fronta DNES.

 

Je toho spoustu, co se dělo. Přinášíme to největší a nejzajímavější. 

I nadále se budeme snažit, abychom tady byli pro Vás v plné síle. Abyste se k nám vraceli s láskou a úsměvem. A kdykoliv si rádi poslechneme Vaše názory, náměty i připomínky. Za kladnou zpětnou vazbu budeme také rádi. I ta nám pomáhá růst. Ještě jednou DĚKUJEME.

 

Naše děti jsou velice úspěšní tanečníci (a nejen to). Například v listopadu a prosinci 2023 účinkovali v baletním představení Louskáček v Národním divadle v Brně (Janáčkovo divadlo). To už je ale jiný příběh, který si píšou oni sami… a je na nich, jak jej odvypráví.